У Борисполі почали наносити дорожню розмітку
Перші яскраво-білі смуги на пішохідних переходах з’явилися у суботу, 16 травня. Наступного дня кількість ділянок оновленої розмітки зросла. Насичена біла фарба чітко виділяється на фоні асфальту. Контраст особливо помітний, адже попередня розмітка або була ледве видною, або геть стерлася.



