Бориспiль
C

Головні новини

Села Бориспільської ОТГ чекає реконструкція систем водопостачання


Села Бориспільської громади отримали шанс на реконструкцію систем водопостачання та водовідведення. Так, управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконкому Бориспільської міської ради замовила розробку проектно-кошторисної документації щодо реконструкції системи водопостачання одразу кількох сіл: Іванкова, Великої Стариці, Лебедина, Кучакова та Тарасівки. Офіційна інформація про це нещодавно з’явилася у системі «Прозоро». На розробку відповідної проектної документації виділять 200 тис. гривень (близько 50 тис. грн на один проект). Ще 100 тис. грн коштуватиме розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи водовідведення у селах Іванків та Лебедин. 

Нагадаємо, «Вісті» вже писали про проблеми з водопостачанням у Тарасівці та Любарцях Бориспільського району. Активісти сіл неодноразово звертали увагу влади на численні проблеми з водою через фізичну зношеність водогону, побудованого ще в 60-х рр. минулого століття. Не відповідала нормам і якість води — роками селяни змушені були користуватися технічною водою, а часто-густо й узагалі залишатися без води через пориви труб. Давно потребує ремонту й стара водонапірна вежа у Тарасівці. 

Читайте також:

Любарецький водогін: хто допоможе вирішити багаторічну проблему

https://i-visti.com/news/9361-lyubareckiy-vodogn-hto-dopomozhe-virshiti-bagatorchnu-problemu.html

Як село Тарасівка бореться з проблемами

https://i-visti.com/news/9090-yak-sela-tarasvka-boretsya-z-problemami.html

Репортаж із любов’ю з Любарців

https://i-visti.com/news/9129-reportazh-z-lyubovyu-z-lyubarcv.html

Село і люди

https://i-visti.com/news/10449-selo-lyudi.html

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: