Бориспiль
C

Головні новини

Владислав Байчас: працюємо як одна команда


Владислав Байчас: працюємо як одна команда

Владислав Байчас, секретар Бориспільської міської ради. Депутатський округ №7. с. Сеньківка, с. Андріївка, с. Велика Стариця, с. Григорівка, с. Перегуди, с. Горобіївка.

Округ великий, проблем багато

Округ у Владислава Байчаса один із найбільших за площею. Він охоплює відразу шість сіл колишньої Сеньківської сільради.
«Якщо говорити про проблеми округу, то найнагальніша — це дороги. В кожному селі є цілий перелік доріг, що необхідно зробити. Також можна сказати і про освітлення вулиць, проблемним в селах завжди було питання благоустрою. Активно співпрацюємо з міським головою та виконавчим комітетом для вирішення усіх проблемних питань округу. Наразі є порозуміння усіх гілок влади, що необхідно працювати злагоджено, задля розвитку громади», — зазначає Владислав Байчас.
Головне, за словами депутата, було визначитись із черговістю робіт та джерелами фінансування: що можна зробити за депутатський мільйон, що за кошти місцевого бюджету, а на що доведеться залучати обласні кошти.
«Якщо говорити про великі проекти, то найголовніший із них — будівництво нової амбулаторії в с. Сеньківка. Це те, чого конче потребують шість сіл старостинського округу. Цьогоріч нам вдалось запустити цей процес, домовитись з областю і отримати співфінансування на будівництво», — зауважує Владислав Байчас.
Також цьогоріч рішенням Бориспільської міської ради у Сеньківці була виділена земельна ділянка розміром 3 га під землі рекреаційного призначення для облаштування паркової зони зі спортивними спорудами та майданчиками. Зараз розробляється проектно-кошторисна документація.

Депутатський мільйон

Депутатський мільйон цього року було направлено на вирішення двох проблем: вуличного освітлення в селах та ремонту огорож сільських кладовищ.
Поточний ремонт вуличного освітлення здійснили на вул. Козацькій, Київській та Мантачівській в с. Андріївка, вул. Гагаріна в с. Сеньківка, вул. Жовтневій в с. В.Стариця, а також вул. Дружби в с. Горобіївка. На ремонт огорож було направлено більше 650 тис. грн депутатських коштів. Наразі проходять тендерні процедури і навесні розпочнуться роботи з благоустрою територій.

Електропостачання

Перебої з електропостачанням на окрузі також потребують чималої уваги депутата. Одна з головних проблем — безгосподарні трансформаторні підстанції. Лише в одній Сеньківці є три таких підстанції, які доводиться обслуговувати самостійно. За словами депутата, зараз ведеться активна співпраця з ДТЕК, аби передати їх на баланс компанії для обслуговування. Також є необхідність встановлення нових трансформаторів, адже існуючі не задовольняють усі потреби округу.

Владислав Байчас: працюємо як одна команда

Робота ради

Секретар міської ради відповідальний за те, щоб відбулося засідання сесії. Має бути вчасно сформований порядок денний, відбутися робота в комісіях і проведене пленарне засідання. Умовно кажучи, це «міський парламент» і секретар відповідає за те, аби цей парламент якісно функціонував.
«Найголовніші основоположні принципи для мене — компетентність та порядність. Наша робота заснована на колективних засадах, рішення приймаються колегіально. Коли немає єдиної команди, важко досягати певної поставленої мети. На мій погляд, в міській раді працює єдина команда професіоналів на чолі з міським головою Володимиром Борисенком, котра спроможна досягати усіх поставлених цілей. Ми прикладаємо максимум зусиль для того, аби кожен громадянин відчув, що Бориспільська міська територіальна громада налагоджує комунікативний зв’язок з жителями, працює чесно, прозоро і виключно в інтересах кожного громадянина. Саме так ми налаштовані працювати й надалі», — підкреслює Владислав Байчас.

У пріоритетах — освіта та медична галузь

Місто має чимало амбітних проектів, на реалізацію яких необхідні кошти. В бюджеті Бориспільської громади грошей на все не вистачить, тому доводиться займатись пошуками додаткових джерел фінансування. Владислав Байчас зараз активно співпрацює з Київською обласною державною адміністрацією (КОДА) для залучення коштів обласного бюджету.
«Зараз голова КОДА сприяє в отриманні нами коштів Європейського інвестиційного банку в рамках програми «Відновлення України» на реконструкцію НВК ім. Костянтина Могилка (колишня ЗОШ №5) та закладу дошкільної освіти №51 (колишній спецпідрозділ «Беркут»). Це проекти, реалізація яких конче необхідна місту. Достатньо сказати, що завантаженість НВК зараз більше 200%», — зазначає Владислав Байчас.
Також серед переліку проектів — низка медичних об’єктів. Це медичні амбулаторії в селах Сеньківка та Рогозів, розбудова Бориспільської лікарні. Вже є домовленість про залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку на реконструкцію з розширенням лікувального корпусу ББЛІЛ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: