Санітарно-епідеміологічна служба Бориспільщини: від 1970-х років до сьогодення
«Вісті» зустрілися із Заслуженим лікарем України Андрієм Веремієм, який майже 46 років пропрацював керівником санітарно-епідеміологічної служби Бориспільського району. У чому полягала робота, з якими викликами доводилося стикатися — читайте далі.


