«У цей день я зрадів, бо друзі більше не будуть гинути…»
15 лютого Україна відзначатиме день ушанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення військ з Афганістану. Саме в цей день у 1989 році радянські війська залишили Афганістан, поставивши крапку у багаторічній війні. Якою вона була, згадує учасник бойових дій Олександр


